Joanna Chyłka – co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Pisarze mogą zaskarbić sobie miłość fanów poprzez jedną książkę lub też całą serię. Jeżeli mowa o Remigiuszu Mrozie to jest to niewątpliwie pisarz, który podołał temu zadaniu już od debiutu, a następnie tylko dał z siebie jeszcze więcej, oferując fanom serie książkowe, które zostały bardzo pozytywnie odebrane. Jedną z serii książkowych, która zdobyła bardzo dużą sławę, jest ta z Joanną Chyłką. Chyłka (seria do kupienia tutaj: www.taniaksiazka.pl) jest postacią, która szokuje, zadziwia i nie nudzi. Co warto jeszcze o niej wiedzieć?

Chyłka, czyli postać stworzona przez Remigiusza Mroza

Joanna Chyłka jest osobą, która pełni rolę głównej postaci w książkach Remigiusza Mroza. Seria, która powstała z  jej osobą ma ocenie ponad 10 tomów i tysiące fanów. Seria doczekała się także ekranizacji. Na podstawie serii książkowej powstał serial. W główną postać wcieliła się Magdalena Cielecka, która świetnie poradziła sobie z odegraniem niezłomnej, upartej prawniczki. Jak da się zauważyć już podczas pierwszego kontaktu z Chyłką, nie jest to kobieta o słabych nerwach, czy też taka, która boi się pobrudzić sobie rączek. Wręcz przeciwnie Chyłka jest uosobieniem niezłomności i wiary w siebie.

Jakie losy spotkały Chyłkę?

Joanna Chyłka podejmuje się wielu różnych spraw. Jedną z takich będzie sprawa mordercy, której nie podjąłby się chyba żaden prawnik. Chyłka jednak jest inna. Jest to dla niej spore wyzwanie i okazja do tego, by udowodnić, że jest ona najlepsza. Podejmuje się ona tej sprawy i mimo że nie wygląda ona obiecująco, to w końcu udaje jej się wszystko potoczyć w taką stronę, by wygrała. Chyłka nie dokonała tego jednak sama, miała ona po swojej stronie pomoc jednego bardzo zdolnego informatyka, a także Kordiana. Jest to aplikant Chyłki, który zapowiada się obiecująco. Ma on szansę zbudować równie zawrotną karierę, co Chyłka. Zanim jednak to tego dojdzie, będzie on musiał pokazać, że jest równie nieustraszony co jego przełożona. Chyłka pokaże Kordianowi, jak wiele jest w stanie zrobić dla wygranej sprawy. Warto zapoznać się z tą sprawą samemu w książce “Kasacja”.

 

Close